Divadelní předplatné 2016 - páteční

28. 1. 2016
Milí divadelní předplatitelé,
Rádi bychom Vám připomenuli, že již zítra startuje nová divadelní sezóna v Zubří. Od 18:00 hodin uvedeme v prostorách velkého sálu Klubu Zubří novou hru oblíbeného ochotnického souboru z Valašské Bystřice – Divadla Chaos. Jejich komedie „Nikdo není dokonalý, aneb polib tetičku“ bude rozdělena na dvě části 15ti minutovou přestávkou, kterou můžete využít pro krátké občerstvení ve vestibulu Klubu. Celé představení včetně pauzy potrvá přibližně 2 hodiny.
Vzhledem k tomu, že mezi sebou přivítáme nové předplatitele a spousta z Vás sedí na jiných místech, prosíme o dochvilnost, aby se nám podařilo včas všechny usadit a začít.
Všichni obdržíte tištěné programy na celou divadelní sezónu, které Vám posíláme také v příloze tohoto mailu. Najdete zde stručný popis všech her zařazených do pátečního i sobotního předplatného a přehlednou tabulku, která Vám v případě zájmu ukáže, od kdy a za jakou cenu je možné dokoupit vstupenky na jednotlivá představení v doprodeji.
Pro ty z Vás, kteří se „kamarádíte“ se sociálními sítěmi, zřídíme na Facebooku událost „Divadelní předplatné Zubří 2016“, kde můžete v průběhu roku vzájemně komunikovat, nabízet volná místa v případě, že se některého představení nebudete moci zúčastnit a sdělovat nám své postřehy, nápady a připomínky k organizaci Divadelního předplatného v Zubří.
Těšíme se na Vás a věříme, že si zítřejší divadlo užijete.
Lenka a Dana z Klubu Zubří

PS: pro případnou odpověď využijte adresu:kultura@mesto-zubri.cz

Lenka Přečková
Vedoucí odboru kultury a sportu MěÚ Zubří