Lokální strategie

25. 5. 2015

V&aacute;žen&iacute; občan&eacute;,<br> &nbsp;<br> Předkl&aacute;d&aacute;me V&aacute;m k&nbsp;sezn&aacute;men&iacute; a k Va&scaron;&iacute; pozornosti posledn&iacute; pracovn&iacute; verzi n&aacute;vrhu &bdquo;Lok&aacute;ln&iacute; strategie rozvoje kvality z&aacute;kladn&iacute;ho vzděl&aacute;v&aacute;n&iacute; na &uacute;zem&iacute; ORP Rožnov p/R&ldquo;.

Tento strategický materiál komunitního plánování v oblasti regionálního pojetí základního vzdělávání je zpracovávaný v rámci projektu „Zvýšení kvality základního vzdělávání v ORP Rožnov p/R“, který je 100% dotovaný z ESF, operačního programu vzdělávání pro konkurence schopnost a státního rozpočtu. Realizace tohoto projektu probíhá od června roku 2014 a v červnu 2015 bude končit a předmětná „Lokální strategie …“ a je jedním z jeho klíčových finálních výstupů.
Pokud Vás problematika základního vzdělávání zajímá a máte k ní co říct, budeme rádi za každou Vaši připomínku, komentář nebo jakýkoliv podnět. Ty můžete zaslat nejlépe e-mailem na adresu: vlastimil.dorotik@ictbenefit.cz, případně tel.: 603295801.
Další informace ve věci strategického plánování a řízení v oblasti základního vzdělávání v regionu se můžete dozvědět na veřejném setkání k tomuto tématu, které se uskuteční ve středu 27. 5. 2015, v obřadní síni Městského úřadu v Rožnově p/R.
Několik informací k samotnému projektu můžete také najít na webových stránkách projektu na adrese: www.roznovprojekteuskoly.cz, případně www.roznov.cz  .

V Rožnově p/R, dne 21. 5. 2015

Ing. Vlastimil Dorotík