Mezinárodní den psů na psím hřišti v Zubří

27. 8. 2024

U příležitosti mezinárodního dne psů se uskutečnilo v pondělí 26. srpna 2024 setkání majitelů pejsků s jejich čtyřnohými kamarády na veřejném psím hřišti v Zubří. Všichni přítomní pejskové obdrželi ke svému svátku dárky od sponzora psího hřiště firmy Purina®.  Na programu akce byly soutěže v dovednostech pejsků. Pejskové s větším či menším nasazením zdolávali tři vybrané prvky umístěné na psím hřišti (slalom, kladina a houpačka). TI, kteří to zvládli v nejkratším čase, byli odměněni krmivem a pamlsky od firmy Purina®. Ale nejen psi soutěžili. Také jejich páníčkové a další zájemci mohli vyzkoušet své znalosti v kvízu, kde zařazovali obrázky psů k jednotlivým plemenům. Je třeba říct, že úspěšnost byla vysoká a vzhledem k tomu, že byly ceny pouze pro první tři, muselo dojít k rozlosování.  Z kola štěstí si nějakou cenu odnesl každý, kdo si vybral losovací kartičku. Celé odpoledne proběhlo v příjemné atmosféře za pěkného počasí a podle ohlasů byli spokojeni nejen oslavenci, ale i jejich majitelé. Závěrem bych ráda poděkovala za pomoc svým kolegům z městského úřadu v Zubří, firmě Tip Café za nabízené občerstvení a v neposlední řadě členům své rodiny za pomoc a podporu.

Anna Oplatková, místostarostka

purina_01.jpg