Nová služba na stránkách města Zubří – Poplatky on-line

14. 5. 2024
Zařazení: Upozornění

Cílem služby je umožnit občanům zobrazit si svoje nezaplacené poplatky online přes internet z pohodlí svého domova a ušetřit si cestu na úřad. Poplatky je možné rovnou na tomto webu uhradit. Odkaz najdete na horní liště stránky www.mesto-zubri.cz pod Poplatky on-line

Podmínkou pro to, abychom zobrazili poplatky jen vám (případně vaší rodině), a ne někomu jinému, je přihlásit se - elektronicky se identifikovat prostřednictvím kvalifikovaného poskytovatele.
V procesu elektronické identifikace budou z informačních systémů veřejné správy získány údaje o vaší osobě umožňující prokázání vaší totožnosti.

Po přihlášení se vám zobrazí nezaplacené poplatky, které máte u města (odpady, psi). Zobrazí se jen nezaplacené poplatky, které jsou vaše, anebo jste u nich uveden jako plátce. Jako plátce u dalších poplatků (děti, partner, rodina) se nastavíte velice jednoduše – stačí poslat e-mail paní Gazdíkové (gazdikova@mesto-zubri.cz).

V případě jakýchkoliv dotazů pište prosím na odpady@mesto-zubri.cz.

Více informací o možnostech přihlášení naleznete na portálu Identita občana.

MěÚ Zubří