Nový rozhlas v našem městě

10. 11. 2021
Zařazení: Upozornění

Město Zubří získalo v rámci programu 11531 - Operační program životní prostředí 2014-2020 - dotaci na realizaci akce „Protipovodňová opatření města Zubří“. V rámci této akce bude v našem městě provedena instalace nového digitálního místního rozhlasu včetně všech souvisejících zařízení varovného a informačního systému města jako jsou hladinoměry na místních potocích, srážkoměr, výměna všech reproduktorů místního rozhlasu ve městě a nové řídící pracoviště.

Náklady na tuto akci představují částku více jak 7,5 mil. Kč včetně DPH a je uzavřena smlouva o dílo se zhotovitelem na základě proběhlého výběrového řízení.

Staveniště již bylo dle smlouvy zhotoviteli předáno, předpoklad ukončení stavby je do 31. 03. 2022.

V této souvislosti upozorňujeme občany, že až do instalace nového varovného systému nebudou prováděny opravy stávajících nefunkčních rozhlasů ve městě, a to z důvodů, že dojde k jejich demontáži a výměně za nové v rámci uvedené akce.

Odbor výstavby