Přidáte se do výzvy 10 000 kroků?

10. 9. 2024
Zařazení: Sport

Město Zubří se již třetím rokem účastní výzvy 10 000 kroků, která vznikla pro to, aby nás inspirovala k pravidelnému pohybu a ke zdravému životnímu stylu! Jarní výzva probíhá vždy v měsíci dubnu, ta podzimní, říjnová začíná právě za pár dní!! Kolik se nás tentokrát přihlásí?? V jarní výzvě nás bylo sto šestnáct (z toho 113 aktivních), celkem jsme za měsíc duben ušli 35 973 kilometrů a vyšlapali jsme si celkovou pátou příčku, v městech do 10 tisíc obyvatel dokonce příčku třetí!! Hodnocení měst je stejné jako na jaře, to znamená že se vyhodnotí výsledky dle tzv. alfa průměru. tj. 10 % nejhorších a 10 % nejlepších výsledků ten den se odstraní a ze zbytku se vypočítá aritmetický průměr. Důležitý je proto každý krok všech přihlášených! Registrace do říjnové výzvy byla spuštěna a Vy se do ní můžete přihlásit na tomto odkazu. Jak na to? Vyplníte registrační formulář, kde zadáte své osobní údaje, uvedete ze seznamu obcí Zubří a máte hotovo!! Ti, kteří se již zúčastnili dubnové výzvy jen "obnoví" svou registraci. Automaticky se budete účastnit jako jednotlivec a můžete také zaregistrovat svůj tým tvořený kýmkoliv. Záleží jen na Vás. Registrace je možná i po prvním říjnu, ale výsledky budete moci nahrávat jen tři dny zpětně. Tak co? Přidáte se? Budeme zase atakovat nejvyšší příčky? To záleží jen na nás samotných!

Výzva 10 000 kroků - říjen 2024zoom.jpg