Projekt Rekonstrukce sociálního zařízení hasičské zbrojnice Staré Zubří

22. 10. 2022
Zařazení: Upozornění

V září 2022 byla za podpory Programu rozvoje venkova realizována rekonstrukce sociálního zařízení v hasičské zbrojnici na Starém Zubří. Jedná se o rekonstrukci v budově, ve které vykonává činnost Jednotka sboru dobrovolných hasičů V. Původní stav nevyhovoval hygienickým požadavkům, elektrické rozvody vyžadovaly výměnu, aby prošly revizí. V souladu s programem rozvoje města Zubří byla rekonstrukce zařazena do rozpočtu města na rok 2022 a realizována. Výsledkem projektu je nové, moderní hygienické zařízení, odpovídající všem zákonným požadavkům. Rekonstruován je prostor o ploše cca 14 m2, kde jsou 4 toalety a 2 umývadla. Součástí rekonstrukce je nová dlažba a obklady, elektroinstalace, topení, osvětlení. Celkové investiční výdaje projektu jsou 423 281 Kč, z toho Příspěvek společenství – EU - 119 603 Kč a Příspěvek z národních zdrojů 67 277 Kč.

rekonstrukce-hasicska-zbrojnice.jpg