Prosincový požár v Zubří

5. 1. 2022

Dne 22. 12. 2021 ve večerních hodinách narušila předvánoční atmosféru v Zubří siréna, která ohlašovala nepříjemnou událost – požár bytu na Sídlišti. Tento požár poškodil kompletní vybavení bytu a zapříčinil hospitalizaci majitelky, která místo užívání si vánoční pohody se až do nového roku zotavovala v nemocnici.

Rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří přispěchali na pomoc. Všem sousedům, kteří se jali hašení i záchrany obyvatel požárem dotčeného bytu. Také všem dobrovolným i profesionálním hasičům, že mimo záchranu životů ochránili i majetek ostatních obyvatel bytového domu. A v neposlední řadě děkuji panu Michalovi Hasalíkovi, který druhý den ráno ihned zprovoznil elektřinu v celém bytovém domě a neohrozil tak sousedům přípravu Vánoc.

Škoda v bytě byla vyčíslena předběžně na 500 000,- Kč

Mnoho lidí se na nás obrátilo s dotazem na pomoc rodině, proto jsme zřídili transparentní účet města Zubří, na který můžete do 15.2.2022 přispět dle vlastního uvážení a pomoci tak postižené rodině k rychlému návratu do normálu. I Vám tímto děkuji za štědrost.

Číslo transparentního účtu města Zubří

Odkaz na transparentní účet