Z hlášení místního rozhlasu

18. 1. 2016
Gumárny Zubří, akciová společnost se sídlem Zubří nabízí práci pro  ženy a muže do dělnických profesí. Dále nabízí odbornou práci na pozici elektrikář. Zájemci se mohou informovat kterýkoliv den v dopoledních hodinách na č.t. 571 662 465 nebo 571 662 460 popřípadě na vrátnici akciové společnosti Gumárny Zubří.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Řeznictví Milan Žabčík Vás zve na slavnostní otevření prodejny řeznictví, které se uskuteční ve středu 20.ledna v 9.00 hod na ulici Hlavní 440 v Zubří.
Prodejna bude otevřena od úterý do pátku od 7 do 17 hodin, v sobotu od 8 do 11 hod. Můžete si objednat nákup do tašky, nákup hradit stravenkami a brzy i platebními kartami.
Přijďte vyzkoušet poctivou uzeninu, oceněnou značkami Klasa, Regionální potravina, Český výrobek a Beskydy-regionální produkt. V nabídce bude i maso za výhodné ceny a doplňkový sortiment.
Více máte možnost se dozvědět na www.reznictvi-zabcik.cz