Z hlášení místního rozhlasu

27. 8. 2021
Zařazení: Rozhlas

pozvánka na zakončení kulturního léta, přihlašování dětí do školní družiny

„Srdečně zveme občany města na zakončení kulturního léta. Dnes a zítra bude pro vás v klidovém centru připravena řada stanů a stánků s občerstvením a bohatý kulturní program. Oba dny začínáme ve 3 hodiny odpoledne. V pátek v 18 hodin se uskuteční slavnostní pořad Milana Drobného a skupiny NADROBNO. V sobotu se můžete těšit na tradiční DEN MĚSTA. V průběhu pátku a soboty dále zahrají Dechová hudba Zubřanka, skupina OK country, Acustic Koridor, Faraon, PETR LÜFTNER s kapelou, Šajtar, Docuku a QUEENSHOW ze Slovenska. Oba dny slavíme 100 let místní knihovny. Již v pátek se v 16 hodin slavnostně otevře tematická výstava na Petrohradě, v sobotu od 15 hodin pak knihovna spolu s MŠ připravila doprovodný program pro děti, který vyvrcholí knihomolskou tombolou. Program se koná za každého počasí venku, posezení pro návštěvníky je zajištěno párty stany.“

Informace pro rodiče:

Přihlašování dětí do školní družiny bude probíhat:

V pondělí dne 30.08.2021 v čase od 9:00 - 12:00 hodina a také

ve středu dne 01.09.2021 v čase od 7:15 -11:00 hodin v prostorách ŠD:

Je nutné přihlásit i děti, které již v loňském roce družinu navštěvovaly.