Z hlášení místního rozhlasu

14. 9. 2018
Zařazení: Volby

Výzkumná stanice travinářská Zubří (u rybníků)Vás zve na dny otevřených dveří, ,, Kouzelný svět trav´´, které se konají v pátek 14.9 od 8.00 do 16.00 a  v sobotu 15.9. od 8.00 do 14.00 hodin. Akce se bude konat v areálu botanické zahrady Výzkumné stanice Zubří, kde bude probíhat prohlídka zahrady, ukázky pokusnické techniky, ochutnávka a prodej pohanky, prodej okrasných trav, hrnkovaných bylin, chryzantém a podzimních dekorací. V pátek od 14 hodin a v sobotu  od  10 hodin bude probíhat v areálu zahrady Tvořivá dílna  Vstup zdarma….

Studénka drůbež nabízí k prodeji v obci Zubří v pátek 14.9. v době od 8:45 - 9:00 hod u pošty krůty, kuřice stáří 22 týdnů, kohouty, krmné směsi a vitamíny, brambory, cibuli a česnek k uskladnění.

Drůbežárna Prace bude v  pátek 14.9.   v 10:30 hod. prodávat:

kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata,jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks.

krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,

dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Firma Valenta zahajuje od 17. září prodej brambor k zimnímu uskladnění – žlutomasé GALA, červené ROZARY žlutomasé, česnek na usklaFirma Valenta zahajuje od 17. září prodej brambor k zimnímu uskladnění – žlutomasé GALA, červené ROZARY žlutomasé, česnek na uskladnění i na sadbu – rusák, dukát a paličák a cibuli na usklanění. Prodej probíhá každé pondělí a pátek od 8 do 12 hodin na tržnici u centra.

V pondělí 17.9.2018 a v úterý 18.9.2018 bude probíhat od 10:00 do 17:00 hodin ve Valašském Meziříčí v Sokolovně prodejní akce značkového second-handu z Rakouska. Po celý den Vám bude nabízen široký sortiment dámského, pánského a dětského kvalitního oblečení, ložního prádla a bytového textilu. Můžete se těšit na nově přivezené zboží. První den vše za 40 Kč a druhý den vše za 20 Kč. Všichni jste srdečně zváni!

ALBERT v Rožnově přijme zaměstnance do pracovního poměru nebo na brigádu. Jedná se o doplňování zboží na prodejně. Nabízíme příspěvek na dopravu, stravenky, možnost volby směn ,zaučení a další firemní benefity. Více informací u manažera prodejny, na stránkách společnosti www.albert.cz/kariera, případně kontaktujte paní Petru Kellnerovou na tel. čísle: 606 091 187.