Z hlášení místního rozhlasu - firma Valenta prodej, o víkendu play off !!!, nález zvířete, prodej drůbeže,...

3. 5. 2017
Firma Valenta bude každé pondělí a pátek  v době od 8 do 12 hodin prodávat na tržnici u centra ovoce a zeleninu (brambory, cibuli, česnek, jablka a jiné). prodej už od tohoto pátku 12. 5. 2017 !!!
Oznamujeme, že na sídlišti kolem paneláku - věžáku č.p. 1048 se už asi  měsíc pohybuje černý kocourek – je přítulný, pravděpodobně bydlel někde u rodinného domku se zahradou – je moc milý a je zvyklý na lidi.
Nikol drůbež nabízí k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty,roční slepice, krůty, housata, káčata, krmné směsi a vitamíny.Prodej se uskuteční ve čtvrtek   11. 5. 2017 v době 12:30-12:45 hod u Pošty.
---------------------------------------------------------------------------------------------- Studénka drůbež nabízí k prodeji v obci Zubří v pátek 12.5. v době od 8:45 - 9:00 hod u Pošty kuřice různých barev, chovné kohouty, housata, káčata, husokačeny, krůty, brojlery, perličky a další drůbež dle aktuální nabídky. Krmné směsi pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky pro veškerou drůbež. Brambory sadbové.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Zpráva pro fanoušky házené:

Muži HC ROBE Zubří sehrají o víkendu první dvě utkání série play off o bronzové medaile.  Utkání proti družstvu HK FCC Město Lovosice budou odehrána v sobotu 14.5. od 18.00 a v neděli 15.5. taktéž od 18.00.
Zveme všechny příznivce házené k návštěvě sportovní haly.