Z hlášení místního rozhlasu - Prodej drůbeže, zeleniny, Výzva k veřejnému pořádku

5. 8. 2015
Výzva k veřejnému pořádku

Vážení občané,
Městský úřad v Zubří důrazně vyzývá majitele a případů, kdy volně pobíhající psi bez řádného dozoru narušují bydlení občanům, v některých případech ohrožují i jejich osobní bezpečnost.
Upozorňujeme tímto majitele a chovatele psů, u kterých se prokáže, že jejich zvíře narušuje veřejný pořádek, může být s nimi, prostřednictvím Městské policie Rožnov pod Radhoštěm či právní odborem Městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm, vedeno přestupkové řízení.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Drůbežárna Prace bude ve středu 12. 8.  v 10:30 hod. na tržnici u pošty prodávat: kuřice a breitling replica uk chovné kohouty - cena 170 Kč/ks,  roční slepice - cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, housata, krůty, husokačeny, jatečné kachny 3-4kg, cena 190 kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky, dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 10 Kč za kůži.