Stolní tenis Zubří, z.s.

Stolní tenis Zubří, z.s. je sportovní spolek, kterého cílem je zabezpečit pravidelné sportovní vyžití jeho členů i nečlenů za účelem rozvoje jejich tělesné zdatnosti, posílení zdraví a duševní pohody, zvýšení sportovní výkonnosti, účastnit se a pořádat sportovní soutěže a turnaje.

Stolní tenis Zubří

Nejvyšším orgánem je valná hromada, která je svolávaná pravidelně jednou ročně. V meziobdobí řídí činnost výkonný výbor v čele s Milanem Pupíkem (předsedou) a Jiřím Krupou (místopředsedou) spolku.

Dle stanov si každý zájemce o stolní tenis může vybrat formu svého působení v tomto sportovním klubu – od čistě amatérského občasného „zapinkání si“, až po pravidelné trénovaní a účast na turnajích pro registrované hráče organizovaných Českou asociací Stolního tenisu.

Hraje se na 5 stolech v místní zrekonstruované sokolovně.

Tréninková doba

• úterý 19:30 – 21:30
  • čtvrtek 15:00 – 16:30 hod a druhý trénink 20:30 – 22:00 hod

Mladí sportovci se účastní regionálních i krajských turnajů a taky hrají dlouhodobou soutěž mužů na úrovni regionálního přeboru..