Čokoládová trepka 2023 – děkujeme partnerům a pořadatelům

19. 6. 2023
Zařazení: Sport

Čokoládová trepka v Zubří za 11 ročníků narostla obrazně řečeno z malé „nepovedené cvičky“ na opravdu pořádnou a pevně držící botu se skvěle vytvarovanou podrážkou. Nultého ročníku, na němž se zrodil sportovní duch, děti neměly trička a výsledky se zpracovávaly ručně, se účastnilo asi 40 soutěžících dětí. Dnes máme dvakrát tolik pořadatelů, než bylo na začátku soutěžících, a šestkrát tolik závodících dětí, které do areálu Polyfunkčního centra doprovází celé rodiny. Aby se taková a organizačně náročná akce zvládla, je zapotřebí sehraný tým celého odboru kultury a sportu, několik desítek dobrovolníků a v neposlední řadě podpora města a sponzorů.  Tímto bychom jim všem chtěli moc poděkovat, protože bez nich by to jednoduše nešlo.

Poděkování sponzorům akce:

Generální partner - Společnost Okentěs

Vedle finanční podpory akce připravila firma barevné vaky, přívěsky a další drobné upomínkové předměty pro všechny děti.

Hlavní partneři akce:

ROBE lighting
Hends products
Nashe bistro
CS Cabot
Schrack Technik
MA Zubří

Další podporovatelé:
Pohádkové lázně – věnovaly poukazy do Pohádkových lázní
Kavárna Tip Café a Starozuberská Krčma – starost o pohoštění veřejnosti i pořadatelů
KSK-Systém – zapůjčení valníku na převoz tribun
Radek Vaculín  - zapůjčení mobilního oplocení
Diakonie Valašské Meziříčí – zapůjčení speciálních pomůcek k úkolům a soutěžím
Alena Svobodová – zapůjčení pomůcek, organizace senzostánku, muzikoterapie
Karel Vondráček – zapůjčení handbiku
Sportovní klub LAPAČKA z Šenova pod vedením pana Františka Hegedüse – zajištění lukostřelby
TESCO – prodavačky nám celý rok sbíraly základ na krasohledy
Sladké muffiny pro všechny děti upekla Lenka Sladká
Květiny Lucida, Eva Bařáková – dárky pro hosty

Pořadatelé

Hlavní pořadatel - Město Zubří
Odbor kultury a sportu Města Zubří – zde se akce rodí, vymýšlí se nápady a postupně dostávají reálnou podobu, podílí se na ni všichni od „sporťáků“ přes holky z kultury, knihovny, muzea až po „dohodáře“.
Další zaměstnanci MěÚ včetně Vedení města či Rychlé roty

Spolupořadatelé:
Obě mateřské školky – MŠ Sídliště i MŠ Duha ze Starého Zubří
ZŠ Zubří poskytuje skvělé zázemí pro akci
TJ Zubří - především pak lyžařský oddíl v čele s Petrem Volným
Český červený kříž z Horního konce – pomoc v SENZA SENZOSTÁNKU
HC Zubří - převoz a instalace tribun
Další desítky dobrovolníků, kteří se rok co rok vrací a nezištně na akci pomáhají u sportovních disciplín i doprovodného programu.

Hosté a osobnosti:
Ondřej Bartošek – atlet
Adélka Sekyrová – atletka

Účinkující:
Bumbrlíci
Dance Aerobic
Karolína Dejová a Eliška Jeřábková (tanec na vozíku)
Alena Svobodová (muzikoterapie)
Teletubbies (Milan Malina, Pepa Malina, Aleš Měrka, Míša Polášková) a Sluníčko (Lenka Cabáková)
Marian Žárský – moderování

Z celého srdce děkujeme!