INFORMACE O OZNÁMENÍ ZÁMĚRU

9. 2. 2015

Město Zubř&iacute; v&nbsp;souladu s&nbsp;ustanoven&iacute;m &sect; 16 odst. 3 z&aacute;k. č. 100/2001 Sb., o posuzov&aacute;n&iacute; vlivů na životn&iacute; prostřed&iacute; v&nbsp;platn&eacute;m zněn&iacute;, informuje t&iacute;mto o ozn&aacute;men&iacute; z&aacute;měru: <strong><span style="text-decoration: underline;">Roz&scaron;&iacute;řen&iacute; neveřejn&eacute; vnitropodnikov&eacute; čerpac&iacute; stanice</span></strong>

Záměrem, jehož oznamovatelem je Gumárny Zubří, akciová společnost, je umístění dvou nádrží na skladování a výdej hořlavých kapalin z důvodu nedostatečné kapacity stávající vnitro-podnikové čerpací stanice pohonných hmot. Na pozemku parc. č. 690/14 v k. ú. Zubří bude umístěna mobilní nádrž FSI 3000 (z kompletu AVGAS 100 LL) pro skladování a výdej hořlavých kapalin 1. až 3. třídy hořlavosti o užitném objemu 3000 litrů, která bude nadstřešena a osazená výdejním stojanem na naftu. Na pozemku parc. č. 691/7 v k. ú. Zubří bude umístěna mobilní nádrž NDN 6000 pro skladování a výdej hořlavých kapalin 1. až 4. třídy hořlavosti o užitném objemu 6000 litrů. V obou případech bude skladovanou látkou motorová nafta.

Oznámení záměru je uloženo k nahlížení na Odboru výstavby Městského úřadu Zubří po dobu 17 dnů tj. do 26. 2. 2015.