Návštěva partnerů z Rosdorfu v Zubří ve dnech 5. - 8. 5. 2016

8. 5. 2016
Celá akce se uskutečnila za  finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti

Program návštěvy partnerů z Rosdorfu byl  tak nabitý akcemi, které v podstatě navazovaly jedna na druhou, že jsme si ani neuvědomili, že je zde již neděle 8. 5. 2016, den odjezdu našich přátel.
Společné setkání nabité plné emocemi a přátelskou atmosférou jsme zakončili rozloučením se před zuberskou radnicí, kde jsme předali rosdorfským zástupcům drobné upomínky, které by měly připomínat tyto společně strávené chvíle u nás v Zubří.
Už nyní se těšíme na další setkání spolků obou měst, které tak výrazně  utužují naše přátelské vazby.
Po deváté hodině dopoledne nastoupili přátelé z Rosdorfhu do autobusu a my jsme se s nimi rozloučili a popřáli jim při jejich dlouhé cestě, bezpečný návrat domů.
Chci také z tohoto místa poděkovat všem zubřanům, kteří se podíleli na péči o naše partnery z Rosdorfu a společně připravili a realizovali program, který rosdorfští přátelé hodnotili velmi vysoko.
Zvlášť chci poděkovat rodinám, u kterých byla ubytována část rosdorfské delegace, za starostlivost a vřelou péči, kterou jim věnovali.

Ing. Petr Pleva
tajemník MěÚ Zubří