Pozvánka na veřejné projednání Programu rozvoje města Zubří na období 2021-2025

16. 8. 2021
Zařazení: Upozornění

Vážení spoluobčané, dovolujeme si Vás pozvat na veřejné projednání Programu rozvoje města Zubří na období let 2021-2025 (dále jen PRO).

Tvorba tohoto dokumentu proběhla vloni s úmyslem veřejně jej projednat před schválení zastupitelstvem města. Bohužel, epidemiologická situace nám zabránila předstoupit s návrhem přímo tváří v tvář s občany, takže projednání proběhlo pouze na internetové bázi, pohříchu s minimálním ohlasem.

Proto byl dokument schválen v prosinci 2020 s tím, že bude projednán a případně upraven do poloviny roku 2021. Bohužel ani tento termín nám covid neumožnil, proto využíváme nejbližší příležitosti pro veřejné projednání tak, aby byla úprava PRO projednána zastupitelstvem města ještě letos, nejlépe v září současně se schvalování střednědobého výhledu rozpočtu města na období let 2023-2026. Platnou podobu PRO můžete nalézt mj. na adrese portálu Ministerstva pro místní rozvoj ČR  https://www.obcepro.cz/program-rozvoje-obce-2125.pdf .

Veřejné projednání PRO se tedy uskuteční ve středu dne 25. srpna 2021 v 15.00 hod.  ve velkém sále Klubu Zubří. Organizace akce bude respektovat aktuální epidemiologická opatření. Těšíme se na Vaši účast.

Pracovní skupina tvorby PRO