Z hlášení místního rozhlasu

1. 10. 2019

prodej textilu, prodej drůbeže, prodej brambor, prodej kotlů

Paní Ivanová bude ve čtvrtek 3. 10. 20149 prodávat na tržnici u centra pánský, dámský a dětský textil. Prodej potrvá od 8 do 15 hodin.

Vážení občané, v sobotu 5. 10. k vám přijedeme s nabídkou. Moc pěkné brambory z Vysočiny na uskladnění za 11,90 Kč/kg. Při odběru 3 pytlů brambor cena 10,90 Kč/kg. Nový česnek za 75,00 Kč/kg, cibuli 5 kg a 10 kg za 12,00 Kč/kg.

Nekupujte dražší, když nemusíte!!

Během rozvozu může dojít vlivem počasí ke zpoždění, ale přijedeme určitě, za každého počasí.

Prodej se uskuteční v 7,30-8,15 hod tržnice u pošty.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Farma Gazda Bohumín bude prodávat: slepičky před snůškou, chovné kohouty, husokáčata mulard, krmnou směs pro slepice, vitamíny a doplňky pro drůbež.

Prodej se uskuteční v sobotu 5. října ve 13:40 na tržním místě.

„Vážení občané

Dne 9.10.2019 zavítá do naší obce český výrobce litinových kotlů firma Viadrus, který Vám poradí ohledně nákupu nového kotle na dřevo nebo pelety, ale i kondenzačního plynového kotle.

Pokud máte zájem o informace ke 3.vlně kotlíkových dotací a dotovaných kotlích od českého výrobce litinových kotlů firmy Viadrus. Přijďte prosím na plochu tržiště kde v době od 10:00 hod do 17:00 hod stojí infomobil a tam se budete moci i zeptat na veškeré otázky ohledně kotlíkových dotací a výměny starých kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním. Některé modely dotovaných kotlů si budeme moci i prohlédnout.“